Lokalita

Hamuliakovo je obec vzdialená len 12 km od Bratislavy, a po dostavaní
R7 a spusteniu Dunajbusu v roku 2020, budete v centre za pár minút.


V tesnej blízkosti rezortu sa nachádzajú lužné lesy, Dunaj a Dunajská hrádza, ktoré sú ako stvorené na prechádzky či športovanie. Projekt Dunajská Riviéra sa nachádza na kraji Hamuliakova, vďaka čomu si budete môcť naplno vychutnať pokojné dni a večery vo vašej záhradke, či na terase. Vďaka výbornej polohe projektu medzi dvoma mestami Bratislavou a Šamorínom to budete mať všade blízko.


Obec ponúka kompletnú občiansku vybavenosť- obecný úrad, pošta, škola, škôlka, lekár či obchod sú samozrejmosťou. Priamo v areáli Dunajskej Riviéry sa nachádza zimný štadión Hamíkovo, ktorý ponúka verejné korčuľovanie, hokej a nachádza sa tam aj reštaurácia. Priamo na Dunaji sa nachádza kaviareň- Marina cafe. V letných mesiacoch obyvatelia obce ocenia blízkosť viacerých jazier. Najznámejšie sú jazerá  "Veľká voda" a "Malá voda" vzdialené 7,5 km. Mladí ľudia, rodiny s deťmi, ale aj seniori ocenia relax pri jazere.

Iba 2 km od rezortu Dunajskej riviéry sa nachádza mesto Šamorín v ktorom nájdete množstvo supermarketov a obchodné centrá (Lidl, Kaufland, Tesco, Billa a mnohé ďalšie). V meste sa navyše každý víkend koná farmársky trh, kde nájdete iba domáce výrobky, ovocie a zeleninu. Okrem toho sa v Šamoríne nachádza aj športový areál Xbionic ktorý okrem športu ponúka aj tuli vakové kino, hotel či wellness.