Vila domy

Projekt Vila domy tvorí 12 bytových domov, ktoré obsahujú priestranné, slnečné byty. Každý byt disponuje vlastnou oplotenou záhradkou a 2 parkovacími miestami v cene bytu. Projekt sa nachádza vo vyhľadávanej lukratívnej lokalite Hamuliakovo - Dunajská Riviéra.

Dunajská Riviéra je obytná štvrť plná života! Okrem pokoja a krásnej prírody ponúka aj úplne nové cesty, chodníky, osvetlenie a všetky inžinierske siete - vodu, kanalizáciu, elektriku, plyn, ktoré siahajú od artézskych studní až po čističku odpadových vôd. TV a optický internet sa nachádzajú na každom pozemku.

V rezorte si môžu obyvatelia užiť aj zimný štadión, ktorý ponúka verejné korčuľovanie, krasokorčuľovanie, hokejové zápasy, tréningy a turnaje.
Blízkosť Dunajskej hrádze a Lužných lesov umožňuje príjemné prechádzky, cykloturistiku či chodenie na hríby. Neďaleká rieka Dunaj ponúka aj športové vyžitie ako napríklad windsurfing, wakeboard či plavenie sa na motorových člnoch a skútroch. Blízkosť Dunajskej hrádze a Lužných lesov umožňuje príjemné prechádzky, športovanie či chodenie na hríby.

Vytvorte si nový domov v jedinečnej atmosfére Dunajskej Riviéry
a vychutnajte si tak rodinnú pohodu v krásnom a tichom prostredí.

Byty vo Vila domoch sú príjemné, tiché a slnečné, vyhotovené vo vysokom štandarde. Vďaka moderným technológiám vykurovania (podlahové kúrenie)
a chladenia (klimatizácia) budete šetrní k vašej peňaženke, životnému prostrediu a hlavne k zdraviu celej rodiny. Útulnú atmosféru vášho domova umocnia aj na dotyk príjemné, prvotriedne podlahy, či výberová sanita, obklady a dlažby.

Stavebné práce I etapy sú už dokončené, momentálne sa vysádzajú okrasné rastliny a pokračujeme s výstavbou II etapy projektu. Kolaudácia II etapy
je naplánovaná na začiatok roka 2020 no už teraz si môžete ten svoj byt zarezervovať. Klientom ponúkame variabilitu - výber celého štandardného vyhotovenia je v  rukách klientov, v bytoch je možné realizovať aj dispozičné,
či iné zmeny.